HAKKIMIZDaEmin Kaya Mobilya, Mehmet Emin Kaya tarafından 1987 yılında İstanbul' da kurulmuştur.

 

Kurulduğu günden bu güne, yüksek teknoloji ve insan emeğini birleştirerek, topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışı ile ürettiği mobilyalarla, sektöre yön veren kuruluşumuz, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın mobilya üreticileri arasında yer almaktadır.

 

8.000 m2 kapalı alan fabrikasında yaptığı üretimiyle ileri bilgi teknolojisi ve yetenekli iş gücünü birleştirerek, detaylarda yarattığı farkla, işlevsellik, yüksek konfor ve modern çözümler sunarak yaşam kalitesini artırır. Modern mobilya tarzında yemek odaları, oturma grupları, TV üniteleri ve mobilya aksesuarları üretimi ile, komple ev "Konsept Mobilya" üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Emin Kaya Mobilya' nın müşterilerine sunduğu en büyük avantaj, standart ürünlerinin dışında, müşteri talebine göre, özel ölçülü üretim yapabilmesi ve bunu en kısa sürede, en uygun maliyetle ve sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmasıdır.

 

Navelli Home, Emin Kaya Mobilya Tescilli Markasıdır

 

Emin Kaya Mobilya sadece Türkiye pazarında değil, uluslararası pazarda da önemli bir marka olarak bilinirlik kazanmıştır.